Reklama

Szczebrzeszyn: Zderzenie Hondy z ciężarówką

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W Szczebrzeszynie 74-latek siedzący za kierownicą Hondy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 74 zderzył się z ciężarowym Volvo. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze krajowej nr 74.

- Wstępnie ustalona przez mundurowych przyczyna tego zdarzenia to nieustąpienie pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu. Kierujący osobową hondą 74-letni mieszkaniec Biłgoraja wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na DK 74 zderzył się z ciężarówką marki Volvo. Kierujący volvo, 42-latek z Chełma, nie wymagał pomocy medycznej. Natomiast do szpitala na badania został przewieziony 74-latek. Na szczęście okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Szczegółowy przebieg i okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us