Reklama
Reklama

Pijany na quadzie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

49-letni kierowca quada miał ponad 1,5 promila alkoholu, a na swoim koncie dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby.

- Wczoraj dzielnicowy gminy Komarów Osada st. asp. Marcin Gołębiowski na co dzień pełniący służbę w Posterunku Policji w Łabuniach będąc w czasie wolnym od służby przejeżdżał drogą biegnącą przez miejscowość Ruszczyzna. W pewnym momencie zauważył kierującego czterokołowcem, który nie trzymał równego toru jazdy. Stwarzało to zagrożenie nie tylko dla samego kierowcy quada, ale i dla innych użytkowników drogi. Policjant natychmiast zadziałał. Zatrzymał kierującego i powiadomił dyżurnego zamojskiej jednostki Policji. Na miejscu pojawili się policjanci z ruchu drogowego, którzy wykonali dalsze czynności z zatrzymanym kierowcą - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kontrola alkomatem wykazała, że 49-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Quad nie był dopuszczony do ruchu, a kierujący złamał orzeczone w stosunku do niego dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us