Reklama
Reklama

"Komarem" na gazie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie i zakaz kierowania pojazdami miał 35-letni kierowca motoroweru. Jakby tego było mało, mężczyzny jechał bez kasku.

Wczoraj około godziny 17:20, w miejscowości Majdan Nowy, policjanci z ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę jadącego bez kasku motorowerem. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało, iż w chwili kontroli kierujący jednośladem był pijany. 35-letni mieszkaniec gminy Księżpol miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz 35-latek będzie tłumaczył się przed sądem. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i pomimo sądowego zakazu. Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą i przypominają, że nietrzeźwy kierowca stanowi ogromne zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us