Reklama
Reklama

Pijany kierowca, czujna ekspedientka zabrała mu kluczyki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 35-letni kierowca Seata. Mężczyzna zatrzymany został dzięki czujności ekspedientki, która zabrała mu kluczyki do auta.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22:00 w miejscowości Grodysławice, w powiecie tomaszowskim.

Dyżurny tomaszowskiej komendy policji o godzinie 22:10 poinformowany został o ujęciu kierującego samochodem marki Seat Ibiza, który jest nietrzeźwy. Informację przekazała ekspedientka, która zwróciła uwagę na wysiadającego z auta kierującego, który poruszał się chwiejnym krokiem. Mężczyzna zatrzymał się przed sklepem na parkingu. Wówczas kobieta, która widziała całe zajście podeszła do auta wyciągnęła kluczyki ze stacyjki a następnie zadzwoniła po policję. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało w organizmie 35-latka ponad 3 promile alkoholu.

Wkrótce 35-latek za popełniony czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us