Reklama

Jechał za szybko, zderzył się z jadącym z przeciwka autem

foto: Policja foto: Policja

21-latek kierując Toyotą jechał zbyt szybko. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobową Hondą. Kierowca Hondy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Michalowie, tuż przed godziną 21:00.

- Policjanci, którzy przyjechali we wskazane przez zgłaszającego miejsce wstępnie ustalili, że 21-letni mieszkaniec Zwierzyńca kierując pojazdem marki Toyota na łuku drogi nagle zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem m. Honda. Pasażerom toyoty oraz kierującemu nic się nie stało. Natomiast kierowca hondy, 28-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn, potrzebował pomocy medycznej. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Prawdopodobnie można byłoby uniknąć tego zdarzenia, gdyby 21-latek jechał wolniej dostosowując prędkość do panujących na drodze warunków - dodaje.

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us