Reklama
Reklama

Lipsko Polesie: Zderzenie motocykla ze Smartem

foto: Policja foto: Policja

Motocyklista uderzył w auto, które skręcało w lewo. Do wypadku doszło w poniedziałek około 19.15 w Lipsku Polesiu.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi kierujący, motocyklem marki Yamaha jadąc od strony Zamościa w kierunku miejscowości Adamów na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania jednocześnie dwóch pojazdów doprowadził do zderzenia z samochodem marki Smart, którego kierująca w tym czasie skręcała w lewo sygnalizując wcześniej rozpoczęcie tego manewru- informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zderzeniu 21-letni mieszkaniec gm. Krasnobród, który kierował motocyklem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - dodaje. 

Kierująca Smartem była trzeźwa.

Policjanci ustalają szczegóły dotyczące zdarzenia.

6 komentarzy

 • Wacek
  Wacek wtorek, 02 czerwiec 2020 17:40 Link do komentarza

  Nie wierzę w to co czytam. Sygnalizować można ale trzeba się upewnić że można bezpiecznie wykonywać manewr skrętu. A tu tego nie było co widać.

 • Robert
  Robert piątek, 05 czerwiec 2020 20:58 Link do komentarza

  Wacek jak nie rozumiesz? Jeżeli motocyklista wyprzedzał dwa pojazdy przed sobą to musiał jechać po przeciwległym pasie. Rozumiesz czy dalej nie rozumiesz?

 • wacek
  wacek sobota, 06 czerwiec 2020 09:39 Link do komentarza

  nie rozumiem dlaczego wina leży po stronie motocyklisty skoro wyprzedzał ciąg pojazdów. głupie tłumaczenie pani rzecznik sygnalizować można ale żeby wykonać manewr co trzeba zrobić ?? gość motorem był w trakcie wyprzedzania i to babka zajechała mu drogę. pani rzecznik wyjeżdżam z drogi podporządkowanej gość jadący z lewej sygnalizuje manewr skrętu w prawo czyli w drogę z której ja wyjeżdżam, dochodzi do kolizji bo jednak nie skręcał a miał tylko włączony kierunkowskaz. czyja wina moja czy jego ?

 • kierowiec
  kierowiec sobota, 06 czerwiec 2020 19:34 Link do komentarza

  dlatego ja zawsze tylko skręcam w prawo i nie mam takich problemów

 • Robert
  Robert sobota, 06 czerwiec 2020 20:53 Link do komentarza

  Wacek czytaj uważnie Smart jadący od strony Adamów na drodze dwukierunkowej który skręca w lewo przepuszczając dwa samochody jadących od Zamościa które próbował wyprzedzić motocyklista. Pytanie czy można wyprzedzać na trzeciego.?

 • wacek
  wacek poniedziałek, 08 czerwiec 2020 17:28 Link do komentarza

  czytam czytam i gdzie jest napisane że smart jechał od strony Adamowa ? pierwszy jechał smart drugi x i trzeci motocykl, motocykl rozpoczął wyprzedzanie pana x i smarta, nie widział że smart skręca a jak zobaczył to pewnie było już za późno... jednakże smart skręcając musi się też upewnić czy nie jest wyprzedzany, też tego nie zrobił albo źle tzn lusterko wsteczne a nie boczne. kończąc wina smarta. nie bronie tu wcale motocyklisty oceniam samo zdarzenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us