Reklama
Reklama

Cysterna wypadła z drogi

foto: Policja foto: Policja

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia w miejscowości Chorupnik gm. Gorzków, gdzie cysterna marki Volvo wypadła z drogi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Policjanci z krasnostawskiej komendy pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Chorupnik gm. Gorzków, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 842 cysterna przewożąca płynny asfalt wypadła z drogi i przewróciła się. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze 52–latek z województwa podkarpackiego kierujący pojazdem ciężarowym z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad ciężarówką i wpadł do rowu. Na szczęście nic mu się nie stało.

Ruch w miejscu zdarzenia cały czas odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na tym odcinku, a także o cierpliwość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us