Reklama
Reklama

Bez prawa jazdy, z promilami i pożyczonym autem jechał do dziewczyny

foto: Policja foto: Policja

24-letni kierowca Volkswagena miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Najpierw wjechał w ogrodzenie miejscowej posesji i próbował uciec. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia. Tłumaczył, że śpieszy się na spotkanie z dziewczyną.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 na terenie gminy Mircze.

Kierowca Volkswagena wjechał w ogrodzenie jednej z miejscowych posesji po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce pojechali policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie. Jak się okazało świadkowie tego zdarzenia podejrzewali, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem alkoholu, ruszyli więc za nim. Zatrzymali go przy pobliskim stawie, a następnie przekazali w ręce mundurowych.

Kierowca auta to 24-letni mieszkaniec gminy Mircze. Okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jak ustalono auto pożyczył od znajomego, któremu tłumaczył, że musi pojechać na spotkanie z dziewczyną.

24-latek trafił do policyjnego aresztu i odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us