Reklama
Reklama

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca Daewoo, który został zatrzymany przez policjantów. Świadek zdarzenia poinformował, że auto zjeżdżało na pobocze drogi i wjechało na teren jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w powiecie krasnostawskim. Dyżurny komendy został powiadomiony przez mieszkańca gminy Kraśniczyn o podjętej próbie zatrzymania kierowcy pojazdu Daewoo, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Według zgłaszającego mężczyzna cały czas zjeżdżał na pobocze, a po wjechaniu na teren jednej z posesji, chwiejąc się na nogach ledwie wysiadł z pojazdu, po czym przeparkował auto z dala od drogi.

Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze i poddali badaniu alkomatem wskazanego mężczyznę to okazało się, że ma on prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 36-latek z gminy Kraśniczyn został zatrzymany. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us