Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: policjanci uratowali z pożaru 31-letnią kobietę

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego uratowali z pożaru 31-latkę. Funkcjonariusze wyważyli drzwi i weszli do zadymionego mieszkania. Kobieta leżała na łóżku, była w szoku. Trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Tomaszowie Lubelskim na ul. Rejtana.

Sierż. szt. Ryszard Łos oraz st. post. Marcin Gnap, około godziny 11:45 zostali wysłani przez dyżurnego na osiedle Kamienny Krąg, gdzie z jednego mieszkania w bloku miał wydobywać się dym.

Kiedy mundurowi przybyli pod wskazany adres drzwi mieszkania były zamknięte. Nikt nie odpowiadał na wołania funkcjonariuszy. Zdecydowali o wyważeniu drzwi wejściowych. Gdy weszli do środka, w całym pomieszczeniu unosił się dym. W pokoju na łóżku leżała kobieta. 31-latka była w szoku. Jeden z policjantów natychmiast wyprowadził tomaszowiankę, a drugi sprawdził pozostałe pomieszczenia, czy nikogo więcej nie ma w domu.

Gaszeniem pożaru zajęli się strażacy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru było zwarcia instalacji elektrycznej w łazience.

Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala, gdzie została na obserwacji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us