Reklama
Reklama

Wizz Air ogłosił połączenie z Lublina do Tel Awiwu

Wizz Air ogłosił połączenie z Lublina do Tel Awiwu, źródło: materiał nadesłany Wizz Air ogłosił połączenie z Lublina do Tel Awiwu, źródło: materiał nadesłany

Z Lubelskiego lotniska do Tel Awiwu w Izraelu będą latać aż dwaj przewoźnicy. Dzisiaj, 28 marca ogłoszono, że poza LOT-em, połączenie do Tel Awiwu uruchamia również Wizz Air. Połączenie zacznie działać w połowie czerwca, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty.


Bilety są już dostępne w sprzedaży.

- Jesteśmy przekonani, że nowa trasa szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie odwiedzą miasto, które ?nigdy nie śpi?. Pasażerowie z pewnością docenią naszą nową destynację z powodu bogatego dziedzictwa kulturowego, doskonałej kuchni i dużego wyboru atrakcji - mówi przedstawiciel węgierskich linii lotniczych Gabor Vasarhelyi. - Z wielkim zaangażowaniem działamy na rzecz naszych pasażerów w Lublinie i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z władzami tutejszego lotniska, aby móc nadal rozwijać się w regionie - dodał.

  Pierwszy lot zaplanowano na 17 czerwca. Co ciekawe, dzień później ma zacząć działać połączenie do Tel Awiwu realizowane przez polskiego przewoźnika - LOT.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us