Logo
Wydrukuj tę stronę

Długi Kąt: Bawili się przy ognisku. Były mandaty, będzie sąd

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Trzej mężczyźni bawili się przy ognisku. Policjanci z Józefowa ukarali ich mandatami i skierują do sądu wniosek o ukaranie jednego z mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 21:00.

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolowania miejscowości Długi Kąt zauważyli trzech mężczyzn, którzy rozpalili ognisko na ogólnie dostępnym placu. Na widok radiowozu uciekli. Policjanci ustalili, kto bawił się przy ognisku. Jak się okazało byli to mieszkańcy gminy Józefów w wieku 25, 28 i 32-lat. Za złamanie zakazu gromadzenia się dwóch z nich otrzymało wczoraj mandaty karne, a trzeci stanie przed sądem.

Policja po raz kolejny apeluje o rozwagę, zdrowy rozsądek i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga od każdego z nas odpowiedzialności i dyscypliny.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl