Długi Kąt: Bawili się przy ognisku. Były mandaty, będzie sąd

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Trzej mężczyźni bawili się przy ognisku. Policjanci z Józefowa ukarali ich mandatami i skierują do sądu wniosek o ukaranie jednego z mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 21:00.

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolowania miejscowości Długi Kąt zauważyli trzech mężczyzn, którzy rozpalili ognisko na ogólnie dostępnym placu. Na widok radiowozu uciekli. Policjanci ustalili, kto bawił się przy ognisku. Jak się okazało byli to mieszkańcy gminy Józefów w wieku 25, 28 i 32-lat. Za złamanie zakazu gromadzenia się dwóch z nich otrzymało wczoraj mandaty karne, a trzeci stanie przed sądem.

Policja po raz kolejny apeluje o rozwagę, zdrowy rozsądek i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga od każdego z nas odpowiedzialności i dyscypliny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us