Logo
Wydrukuj tę stronę

Bełżec: Ciężarówka potrąciła pieszego

foto: Policja foto: Policja

Do potrącenia 71-letniego pieszego doszło wczoraj w miejscowości Bełżec. Mężczyzna przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych został potrącony przez samochód ciężarowy. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letni mieszkaniec Bełżca przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych został potrącony przez samochód ciężarowy m-ki DAF, za kierownicą którego siedział 36-letni ob. Białorusi. 71-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący pojazdem, jak i pieszy, byli trzeźwi.

Kierującemu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Tłumaczył się, że nie zauważył mężczyzny. Policjanci apelują o ostrożność i skupienie na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl