Reklama

Tarnoszyn: Rowerzysta przejechany przez przyczepę. Nie przeżył

foto: Policja foto: Policja

Wczoraj w godzinach porannych doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Tarnoszyn, w powiecie tomaszowskim. Jadący rowerem 45-latek upadł pod przyczepę ciągnika jadącego w przeciwnym kierunku. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia drogowego.

Jak informuje policja, jadący ciągnikiem z dwoma przyczepami 48-latek zauważył rowerzystę jadącego z naprzeciwka. Tłumaczył, że zjechał bliżej do prawej krawędzi jezdni aby bezpiecznie minąć się z rowerzystą. W momencie kiedy 45-latek wyminą się z nim poczuł, że tylna przyczepa podskoczyła do góry. Gdy spojrzał w lusterko zobaczył leżący rower na jej wysokości. Natychmiast zatrzymał pojazd i pobiegł na tył składu, gdzie zobaczył leżącego na jezdni mężczyznę. Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon.

Kierowca ciągnika był trzeźwy. Policjanci będą wyjaśniać jak doszło do nieszczęśliwego wypadku.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us