Reklama

Zakręcie: Zderzenie trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja

68 – letnia kierująca samochodem m-ki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z VW Passatem. W zdarzeniu udział brało jeszcze kolejne BMW, którego kierujący chcąc uniknąć zderzenia z poprzednimi autami zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Zakręcie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 68-letnia mieszkanka Krasnegostawu kierująca samochodem osobowym m-ki BMW wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej prowadzącej do miejscowości Kolonia Stężyca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową DK17 w kierunku Lublina 41-latkowi z gm. Łopiennik Górny, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Passat. Jadący za Volkswagenem, 63-letni mieszkaniec Zamościa kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia, odbił gwałtownie w prawo, zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w znak drogowy.

Kierująca BMW i kierowca VW Passata z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga była zblokowana przez kilka godzin.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku drogowego i po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us