Reklama

Zawalów: Zderzenie podczas wyprzedzania

foto: Policja foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Zawalowie, w gminie Miączyn. 40-latka kierując Toyotą podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego zderzyła się z osobowym Oplem.

- Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Zawalowie. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 40-letnia kierująca pojazdem marki Toyota podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego zderzyła się z jadącym przed ciężarówką osobowym oplem, którego kierujący wykonywał skręt w lewo. Po zderzeniu kierująca toyotą wjechała do przydrożnego rowu. Do szpitala została przewieziona siedząca za kierownicą toyoty 40-letnią mieszkanka Zamościa. Po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń i mogła opuścić placówkę służby zdrowia. Z kolizji bez obrażeń wyszli również kierujący oplem, 59-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego, pasażerki opla, jak też 37-latek z gm. Szczebrzeszyn kierujący ciężarówką. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Szczegółowy przebieg kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność i rozsądek na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us