Reklama
Reklama

Tragiczne zdarzenie w Tarnawatce. Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę

foto: Policja foto: Policja

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek w miejscowości Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Chevroletem najechał na leżącego na środku jezdni mężczyznę. 49-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek wydarzył się około godziny 17:40.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet, 58-letni mieszkaniec Zamościa najechał na leżącego na środku jezdni 49-letniego mieszkańca Tarnawatki. Na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło na obszarze zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona. Kierujący był trzeźwy.

Na czas wykonywania czynności droga była całkowicie zablokowana. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us