Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek w Biłgoraju. Troje dorosłych i dwoje małych dzieci trafiło do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Pięć osób, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 6 lat, trafiło do szpitala po zderzeniu BMW i Audi na skrzyżowaniu ul. Prusa i Bartoszewskiego w Biłgoraju. Na szczęście żadna z osób nie odniosła poważnych obrażeń. Ja wstępnie ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu kierującej Audi. BMW kierowała 41 latka z Biłgoraja, która podróżowała z 18 latką. Natomiast za kierownicą Audi siedziała 33 letnia mieszkanka gminy Józefów, która podróżowała z dwójką dzieci w wieku 2 i 6 lat.

Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście żadna z osób nie doznała poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, kierujące pojazdami były trzeźwe. 41 latka odpowie przed sądem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl