Reklama
Reklama

Wypadek w Biłgoraju. Troje dorosłych i dwoje małych dzieci trafiło do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Pięć osób, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 6 lat, trafiło do szpitala po zderzeniu BMW i Audi na skrzyżowaniu ul. Prusa i Bartoszewskiego w Biłgoraju. Na szczęście żadna z osób nie odniosła poważnych obrażeń. Ja wstępnie ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu kierującej Audi. BMW kierowała 41 latka z Biłgoraja, która podróżowała z 18 latką. Natomiast za kierownicą Audi siedziała 33 letnia mieszkanka gminy Józefów, która podróżowała z dwójką dzieci w wieku 2 i 6 lat.

Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście żadna z osób nie doznała poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, kierujące pojazdami były trzeźwe. 41 latka odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us