Reklama
Reklama

Uciekał przed policją, wjechał w skarpę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowca Opla nie zareagował nie chciał się zatrzymać do policyjnej kontroli, przyspieszył i zaczął uciekać. Chwilę później uderzył autem w skarpę. Został zatrzymany. Wydmuchał 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło w piątek w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci pełniąc służbę zauważyli kierującego Oplem Zafira, który w pewnym momencie wjechał na chodnik. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca nie reagował, przyspieszył i zaczął uciekać ulicami miasta. Podczas ucieczki wykonywał niebezpieczne manewry wyprzedzania.

Kierujący zakończył jazdę po kilku kilometrach, na trasie Rogóźno-Szarowola, zjechał z drogi i uderzył w skarpę. Na miejsce została wezwana karetka, która zabrała kierującego do szpitala. To 36-letni mieszkaniec gminy Tomaszów. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Kierujący odpowie za przestępstwo niezatrzymania samochodu i kontynuowania jazdy pomimo wydanego przez policjanta polecenia zatrzymania pojazdu, doprowadzenie do kolizji oraz jazdę pod wpływem alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us