Reklama
Reklama

Krasnystaw: Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru

foto: Policja foto: Policja

Policjanci ustalają okoliczności pożaru, do jakiego doszło wczoraj ok. godziny 19:00 w jednym z domów mieszkalnych na terenie gminy Krasnystaw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do zaprószenia ognia wewnątrz budynku.

Wczoraj około godziny 19:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego na terenie gminy Krasnystaw. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż spaleniu uległo pomieszczenie kuchni wraz z wyposażeniem. 

W wyniku pożaru obrażeń ciała doznał właściciel posesji. 72-latek trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do zaprószenia ognia wewnątrz budynku. Postępowanie w tej sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us