Reklama
Reklama

Ucieczka, kolizja i marihuana

foto: Policja foto: Policja

Kierowca BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Ucieczka zakończyła się w przydrożnym rowie. Policjanci znaleźli przy kierowcy narkotyki. Co więcej, ten sam mężczyzna pod koniec listopada podczas brawurowej jazdy również spowodował kolizję.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Policjanci ruchu drogowego podczas pomiaru prędkości w Krynicach zauważyli BMW, które jechało z nadmierna prędkością. Próbowali zatrzymać pojazd. Samochód zbliżył się do funkcjonariuszy, kierowca zwolnił, po czym ruszył do ucieczki.

Rozpoczął się pościg. W pewnym momencie uciekinier stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W samochodzie, oprócz 25-letniego kierowcy - mieszkańca woj. mazowieckiego, była 18-letnia pasażerka. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący nie miał prawa jazdy, dokument został mu zatrzymany pod koniec listopada za spowodowanie kolizji.

Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo śledcza. Policyjny pies służbowy szybko wywęszył marihuanę w samochodzie 25-latka. Mężczyzna zapytany o woreczek, wyjaśnił, że ma problemy ze snem i pali, aby się uspokoić. Sąd zdecyduje o dalszym losie mężczyzny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us