Reklama
Reklama

Pieszy wszedł na jezdnię prosto pod BMW

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony 54-latek z gminy Łabunie, który wszedł na jezdnię wprost pod BMW. Za kierownicą auta siedział 52-latek. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło w piątek w Wólce Łabuńskiej około godziny 16:00.

Jak informuje rzeczniczka zamojskiej policji, Dorota Krukowska Bubiło, 52-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski kierując BMW jechał drogą krajową nr 17 od strony Tomaszowa lubelskiego w kierunku Zamościa. Nagle tuż przed swoim pojazdem, na jezdni, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia dla pieszych, zauważył mężczyznę. Niestety nie zdołał go ominąć.

Pieszy - 54-letni mieszkaniec gm. Łabunie - z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący BMW był trzeźwy. Aby ustalić stan trzeźwości pieszego pobrano od niego krew do badań.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, pieszy przechodził przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym, ubrany był w kurtkę w ciemnym kolorze, nie posiadał również elementów odblaskowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us