Reklama
Reklama

Śmiertelny wypadek w Czarnymstoku

foto: Policja foto: Policja

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w m. Czarnystok. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca Volkswagena stracił panowanie nad samochodem i dachował. 30-latek zmarł w szpitalu. Ranna w wypadku została 22-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godziny 16:30 w miejscowości Czarnystok, gm. Radecznica.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku policjanci 30-latek siedzący za kierownicą volkswagena poruszał się od strony m. Lipowiec w kierunku m. Czarnystok, nagle stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania samochodu. Razem z kierującym Volkswagenem podróżowała 22-letnia mieszkanka gm. Zwierzyniec - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Przybyła na miejsce wypadku załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła nieprzytomnego 30-latka oraz pasażerkę osobówki. Niestety, pomimo reanimacji, 30-latek zmarł w szpitalu. Jak się okazało mężczyzna posiadał wydany przez sąd czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us