Reklama
Reklama

Jarosławiec: Motorowerem w pieszego

foto: Policja foto: Policja

58-letni mieszkaniec Biłgoraja został potrącony przez 33-letniego kierującego jednośladem. Motorowerzysta zbyt późno go zauważył i pomimo podjętej próby hamowania nie zdołał go ominąć. 58-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj ok. 16:30 na drodze krajowej nr 74, w podzamojskiej miejscowości Jarosławiec.

- Wstępnie mundurowi ustalili, że 33-letni mieszkaniec gm. Werbkowice kierując motorowerem m. Vonroad poruszał się w kierunku Zamościa. Nagle zobaczył stojącego na jego pasie jezdni poza przejściem dla pieszych mężczyznę, motorowerzysta podjął próbę hamowania, kiedy zorientował się, że nie zdoła jednak ominąć pieszego doprowadził do przewrócenia motoroweru. Pomimo tego nie udało się uniknąć zderzenia - ślizgający się po jezdni pojazd uderzył w mężczyznę. Pieszy, 58-letni mieszkaniec Biłgoraja został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno pieszy, jak i motorowerzysta byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na brak badań technicznych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci i apelują o rozsądek i ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us