Reklama
Reklama

Opel uderzył w drzewo. Rozbite auto stanęło w płomieniach

foto: Policja foto: Policja

Kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Astra na łuku drogi zjechał nagle na pobocze, wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Rozbite auto stanęło w płomieniach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:30 w miejscowości Wierzchowiny powiecie krasnostawskim.

Opel Astra jadący drogą wojewódzką nr DK 843 w kierunku Krasnegostawu rozbił się. Z relacji świadka wynikało, że trzech mężczyzn będących w środku pieszo oddala się z miejsca zdarzenia. Zatrzymali ich policjanci. To mieszkańcy Chełma. Jeden z nich w wyniku zdarzenia złamał rękę, pozostałych dwóch doznało ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy mężczyźni spożywali alkohol, dwóch z nich było w stanie nietrzeźwości.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca Astry nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni wyrzuciło go na pobocze. Następnie pojazd wpadł do rowu, uderzył w drzewo i zapalił się. Uczestnicy tego zdarzenia trafili do szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia i ustalają kto był kierowcą rozbitego pojazdu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us