Reklama
Reklama

Pijany 18-latek ukradł samochód i go rozbił

foto: Policja foto: Policja

Surowa kara grozi 18 latkowi z gminy Biłgoraj, ukradł samochód i po pijanemu poważnie go uszkodził. Podczas zatrzymania młodzieniec był agresywny, nie stosował się do wydawanych poleceń i naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 na ul. Partyzantów w Tarnogrodzie.

Młodzieniec wjechał w krawężnik poważnie uszkadzając pojazd. Dziwne zachowanie kierowcy zauważył 45 letni mieszkaniec tej miejscowości, który zabrał mu kluczyki. Wtedy młody mężczyzna rzucił się do pieszej ucieczki. Świadek zdarzenia zadzwonił na numer służbowy do znanego mu dzielnicowego. Chociaż asp. szt. Marka Popowicz był już po służbie, szybko przybył na miejsce. Dzięki wspólnym działaniom dzielnicowego i mieszkańca Tarnogrodu 18 latek został zatrzymany.

Przeprowadzone badanie potwierdziło, że znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

Po kilkunastu minutach od tego zdarzenia, dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu m-ki Ford, który był zaparkowany przy ul. Prusa w Biłgoraju. Jak się okazało, to właśnie 18 latek wcześniej dokonał tej kradzieży.

Mężczyzna podczas zatrzymania był bardzo agresywny, nie stosował się do wydawanych poleceń i naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów. 18 latek został osadzony w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu surowa kara, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us