Reklama
Reklama

Białowola: Stracili prawa jazdy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W Białowoli, w miejscu gdzie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pojawiło się zgłoszenie o przekraczaniu dozwolonej prędkości, policjanci zatrzymali do kontroli trzech kierujących, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością powyżej 100 km/h. Kierowcy otrzymali mandaty karne, punkty i na najbliższe 3 miesiące stracili również uprawnienia.

- W miniony weekend policjanci z zamojskiej drogówki weryfikując zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa w Białowoli obserwowali ruch pojazdów, w miejscu, w którym na Mapie zostało wskazane, że jeżdżący tamtędy kierowcy poruszają się zdecydowanie szybciej niż zezwalają na to przepisy. W czasie pełnionej tam służby mundurowi zauważyli 66-letnią kierującą volkswagenem, która jechała z prędkością 105 km/h. Powyżej 100 km/h na liczniku miał również 32-letni mieszkaniec Zamościa, który poruszał się pojazdem marki Citroen oraz 68-latek z gm. Zamość siedzący za kierownicą samochodu marki Citroen. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Zatrzymani do kontroli drogowej kierujący otrzymali wysokie mandaty karne, ich konta zasiliły dodatkowe punkty, mundurowi zatrzymali im również prawa jazdy.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, dzięki któremu każdy z nas ma możliwość powiadomienia policjantów o występującym w danym miejscu zagrożeniu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us