Reklama
Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu

foto: Policja foto: Policja

Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Łykoszyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki Renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z pojazdem marki Hyundai.

Do wypadku doszło w niedzielę rano, tuż po godz. 11:00.

Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 34-letni mieszkaniec gm. Łaszczów wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 25-latka kierującego Renaultem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili pasażerowie obu pojazdów.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że kierujący Renault, jeździ bez aktualnych badań technicznych pojazdu, za to przewinienie dowód rejestracyjny został mu już zatrzymany we wrześniu. 34-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us