Reklama
Reklama

Zasnął za kierownicą. Cztery osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Cztery osoby trafiły do szpitala po tym jak 24-letni kierujący Saabem nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze Skodą. Prawdopodobnie przyczyną niebezpiecznego manewru 24-latka było zaśnięcie za kierownicą.

- Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj w m. Góra Grabowiec. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci kierujący pojazdem m. Saab 24-letni mieszkaniec gm. Grabowiec nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem m. Skoda, za kierownicą którego siedział 40-latek również z gm. Grabowiec. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było zaśniecie 24-latka za kierownicą. Do szpitala zostali przewiezieni kierujący i pasażer jadący skodą oraz pasażerka pojazdu m. Saab. Jak się okazało po wykonanych w placówce służby zdrowia badaniach uczestnicy kolizji doznali jedynie niegroźnych potłuczeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us