Reklama
Reklama

Dostał ataku padaczki. Pomogli policjanci

foto: Policja foto: Policja

Policjanci pomogli mężczyźnie, który przewrócił się na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim. 40-latek miał drgawki i nie było z nim kontaktu. Mundurowi wstrzymali ruch oraz wezwali karetkę pogotowia, do jej przybycia udzielili tomaszowianinowi pomocy przedmedycznej.

Policjanci podczas patrolu na ulicy Kościuszki zauważyli mężczyznę przechodzącego przez przejście, który nagle potknął się i przewrócił na jezdnię. 40-latek miał drgawki i nie było z nim kontaktu. Mundurowi udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej, pilnowali aby ten nie zrobił sobie krzywdy, podczas ataku padaczkowego. Policjanci wezwali karetkę pogotowia i wstrzymali ruch uliczny, cały czas monitorując funkcje życiowe do momentu kiedy przekazali mężczyznę załodze karetki.

Na miejsce też, przyszła matka, która powiedziała funkcjonariuszom, że syn jest chory i dziękowała za pomoc.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us