Reklama
Reklama

Wjechał w skarpę

foto: Policja foto: Policja

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Goraju w powiecie biłgorajskim. W wyniku uderzenia w skarpę 42 letni kierowca Renaulta z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Goraj na skrzyżowaniu w kierunku Dzwola-Łada.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42 letni mieszkaniec Lublina, kierując samochodem dostawczym m-ki Renault na skrzyżowaniu dróg pojechał prosto uderzając w przydrożną skarpę. 42 latek z poważnymi obrażeniami ciała został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jak ustalili policjanci mężczyzna był trzeźwy.

Obecnie policjanci biłgorajskiej komendy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku, a także apelują o zachowanie rozwagi za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us