Reklama
Reklama

Wjechała do rowu. Była agresywna

foto: Policja foto: Policja

Wczoraj 43-letnia mieszkanka Tyszowiec wjechała do rowu i rozbiła samochód. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, stała się agresywna. Wyzywała ich słowami wulgarnymi i znieważyła. Mundurowi wyczuli od niej alkohol i przewieźli ją do szpitala, gdzie została pobrana krew do badań.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godzina 22:00 w miejscowości Tyszowce.

- Patrol policji, który przyjechał na miejsce zastał załogę karetki pogotowia, która próbowała udzielić pierwszej pomocy 43-letniej mieszkance Tyszowiec. Kobieta zachowywała się agresywnie i oświadczyła, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej bo dobrze się czuje. W stosunku do funkcjonariuszy też zachowywała się agresywnie, nie słuchała poleceń, czuć było od niej wyraźna woń alkoholu. W celu przeprowadzenia dalszych czynności w związku z zaistniały zdarzeniem, została przewieziona do komendy w Tomaszowie Lubelskim. - czytamy w policyjnym komunikacie. 

Kobieta odmówiła poddaniu się badaniu stanu trzeźwości, dlatego też została przewieziona do szpitala, gdzie została pobrana jej krew do badań. Teraz retrospekcja wykaże ile miała promili podczas wypadku. W czasie interwencji 43-latka zachowywała się agresywnie, znieważała i wyzywała funkcjonariuszy słowami obraźliwymi.

W związku ze zdarzeniem drogowym zostało zatrzymane jej prawo jazdy, odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszy również zarzut naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów.

1 komentarz

  • Me
    Me piątek, 15 listopad 2019 16:15 Link do komentarza

    Powinna zostać przykładnie ukarana, bezczelna babą,!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us