Reklama
Reklama

Zasnął za kierownicą i zderzył się z ciężarówką

foto: Policja foto: Policja

24 letni kierowca samochodu m-ki Toyota - jak wstępnie ustalili policjanci - zasnął za kierownicą i uderzył w jadący z przeciwnej strony samochód ciężarowy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11:00 na ul. Partyzantów w Tarnogrodzie (powiat biłgorajski).

- Jak ustalili policjanci 24 letni obywatel Ukrainy zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym m-ki Scania, którym kierował 43 letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. Uszkodzona została również bariera energochłonna i poręcz przy schodach prowadzących do jednej z posesji znajdujących się przy ulicy. Jak ustalili policjanci mężczyźni byli trzeźwi. Pomimo poważnych uszkodzeń samochodu osobowego nikt nie odniósł obrażeń. 24 latek został ukarany punktami i mandatem karnym - czytamy w policyjnym komunikacie.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i rozsądek za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us