Reklama
Reklama

57 latek potrącony na przejściu

foto: Policja foto: Policja

Wczoraj w Biłgoraju 60 letnia kobieta kierująca samochodem osobowym m-ki Toyota potrąciła znajdującego się na przejściu pieszego 57 letniego mężczyznę. Jak ustalili policjanci uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 na ul. Bohaterów Monte Cassino w Biłgoraju. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy ustalali świadków i zabezpieczali ślady. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 60 letnia kobieta kierująca samochodem osobowym m-ki Toyota potrąciła znajdującego się na przejściu pieszego 57 letniego mężczyznę, oboje są mieszkańcami Biłgoraja. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak ustalili policjanci uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają i wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny wypadku. Pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us