Reklama
Reklama

Pijany wjechał w dom

foto: Policja foto: Policja

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który mając prawie 1,5 promila alkoholu wjechał w dom. Jakby tego było mało, zaledwie cztery dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym o ponad 50 km/h.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w Tomaszowie Lubelskim. Kierowca samochodu osobowego najpierw spowodował kolizję z Volkswagenem, następnie wjechał w budynek mieszkalny.

Jak informuje policja, 24-letni mieszkaniec gm. Ulhówek kierując Fiatem, jechał ulicą 29 Listopada. Postanowił wyprzedzić dwa jadące przed nim samochody. Manewr ten zaczął tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Grota Roweckiego. Gdy kierujący VW włączył kierunkowskaz i skręcał w lewo, jadący Fiatem uderzył w Volkswagena i odbijając się od niego wjechał w budynek mieszkalny.

Na miejscu patrol ruchu drogowego zbadał stan trzeźwości kierującego Fiatem i okazało się, że 24-latek wydmuchał 1,4 promila. Jakby tego było mało 4 dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym ponad 50 km/h. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Teraz kierujący Fiatem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us