Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 66-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 66-latka, który wyszedł z domu swojego brata na terenie gminy Trzeszczany i nie nawiązując kontaktu z rodziną oddalił się w nieznanym kierunku. Policjanci, strażacy, pogranicznicy oraz wielu okolicznych mieszkańców włączyło się w akcję poszukiwawczą. Dzisiaj 66-latek odnalazł się cały i zdrowy.

66-latek na stałe mieszka w Lublinie. Kilka dni temu zatrzymał się u swojego brata, który mieszka na terenie gminy Trzeszczany. W nocy wyszedł z domu skąpo ubrany, nie zabierając ze sobą butów i rzeczy osobistych. Oddalił się w nieznanym kierunku nie nawiązując kontaktu z rodziną. Rodzina zgłosiła ten fakt na policję.

Mundurowi niezwłocznie podjęli czynności poszukiwawcze. Sprawdzali okoliczne pola, lasy, pustostany, na miejscu użyto psa tropiącego z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu oraz ze Straży Granicznej w Hrubieszowie oraz drona. W poszukiwania włączyli się również strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie ze specjalistycznym sprzętem oraz strażacy ochotnicy z OSP Trzeszczany i Mołodiatycze.

Dzisiaj 66 -latek odnalazł się cały i zdrowy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us