Reklama
Reklama

Płusy: Zderzenie trzech pojazdów

foto: Policja foto: Policja

Biłgorajscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w okolicach miejscowości Płusy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, powodem zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. 60 letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze W-835 w okolicach miejscowości Płusy. W kierunku Biłgoraja jechały trzy samochody m-ki Citroen, Renault i Opel. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania. W wyniku zdarzenia 60 letni kierowca citroena, mieszkaniec Biłgoraja został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

48 letni kierowca opla, mieszkaniec gminy Cieszanów i kierowca osobowego renault z Warszawy nie odnieśli obrażeń. Droga prze kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

1 komentarz

  • ciekawski
    ciekawski czwartek, 19 wrzesień 2019 11:57 Link do komentarza

    a kto byl winny 60-latek, 48-latek czy ten tajemniczy 3, o ktorym nic nie piszą

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us