Reklama
Reklama

Hrubieszów: Potrącenie rowerzysty

foto: Policja foto: Policja

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierowca mitsubishi wyprzedzając rowerzystę na oznakowanym skrzyżowaniu zjechał na lewy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jednośladem. 60-letni rowerzysta z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:00, przy ulicy Nowej w Hrubieszowie. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierujący mitsubishi jadąc od strony Czumowa w kierunku Hrubieszowa wyprzedzał na oznakowanym skrzyżowaniu rowerzystę. Kierowca auta zjechał na lewy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jednośladem. 60-letni cyklista przewrócił się na jezdnię doznając licznych obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta, a za rażące naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us