Reklama
Reklama

Wypadek w Tarnawatce

foto: Policja foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w m. Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen wyjeżdżając z zatoczki autobusowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 12:00.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen jadąc od strony Zamościa zjechał w zatoczkę autobusową, po czym chcąc zawrócić wyjechał wprost pod jadący od strony Tomaszowa Lubelskiego samochód marki Audi. 20-latek z gm. Ulhówek, który kierował Audi nie miał szans na zahamowanie i uniknięcie stłuczki. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. 62-letniemu kierującemu Volkswagenem nic się nie stało.

Sprawca wypadku tłumaczył, że nie zauważył Audi z powodu słońca, które go oślepiło. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us