Reklama
Reklama

Pożar w Lipsku

foto: Policja foto: Policja

Pożar w podzamojskiej miejscowości Lipsko. Spłonął budynek gospodarczy, ogień strawił również przedmioty znajdując się w środku. Na szczęście 63-letniemu właścicielowi posesji nic się nie stało.

Do pożaru doszło wczoraj po godzinie 22:00. 

- Ogień gasili strażacy z zamojskiej Państwowej Straży Pożarnej. Policjanci na miejscu ustalili, że mieszkający tam 63-letni mężczyzna w tym czasie przebywał w domu usytuowanym w niedalekiej odległości od budynku gospodarczego. Kiedy zobaczył płomienie najpierw sam podjął próbę ugaszenia pożaru, jednak po kilkunastu minutach, kiedy ogień rozprzestrzeniał się zaalarmował służby ratunkowe - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W wyniku pożaru spłonął budynek gospodarczy, w którym 63-latek składował opał, był tam również rower i elektryczne sprzęty wykorzystywane w gospodarstwie. Zarówno budynek, jak i przedmioty znajdujące się w jego wnętrzu strawił ogień.

Na szczęście właściciel posesji nie odniósł żadnych obrażeń. Wartość poniesionych strat 63-latek oszacował na kwotę kilku tysięcy złotych. Wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności pożaru zajęli się mundurowi z zamojskiej komendy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us