Reklama
Reklama

15-latek motocyklem uciekał przed policją

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

15-latek jechał motocyklem z prędkością prawie 100 km/h. Został zatrzymany dopiero po policyjnym pościgu. Uciekał, bo "przestraszył się, gdyż nie ma uprawnień do kierowania motocyklem".

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 19:00, w miejscowości Aleksandrów.

Policjanci zauważyli motocykl, który jechał z nadmierną prędkością. Jak zarejestrował policyjny radar, kierujący motocyklem przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 46 km/h. Mundurowi próbowali zatrzymać pojazd ale kierowca rozpoczął ucieczkę. Policjanci ruszyli w pościg. Po przejechaniu ponad kilometra, gdy dalsza jazda okazała się niemożliwa, kierujący zatrzymał się.

Motocyklem kierował 15 latek z gminy Aleksandrów. Jak oświadczył policjantom, uciekał bo się przestraszył gdyż nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz 15 latek swoje zachowanie tłumaczyć będzie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us