Reklama
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów. Siedem osób trafiło do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Do wypadku doszło w czwartek na trasie Sól – Majdan Stary, w powiecie biłgorajskim. Jak informują policjanci, jadący Oplem mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą, uderzył w jadącego przed nim Forda, a ten w zaparkowanego Suzuki. Siedem osób zostało zabranych karetką do szpitala. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Wypadek wydarzył się przed godz. 1. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący Oplem 21-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą, w wyniku czego uderzył w jadącego przed nim Forda, którym kierował 41 – latek z gminy Księżpol. Ten z kolei uderzył w prawidłowo zaparkowanego Suzuki.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Z miejsca zdarzenia siedem osób zostało zabranych karetką do szpitala. Przez kilka godzin droga na miejscu zdarzenia byłą zablokowana.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i apelują o rozważną i spokojną jazdę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us