Reklama
Reklama

Dachowanie w pow. biłgorajskim. Kierująca miała ponad 3,5 promila

foto: Policja foto: Policja

Ponad 3,5 promila miała w organizmie kierująca Oplem. 32-latka nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i zjechała do rowu. Opel uderzył w przydrożne drzewa a następnie dachował.

Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 13:00 na trasie Tarnogród – Biszcza (pow. biłgorajski).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadąca Oplem 32-latka z gminy Biszcza nie dostosowała prędkości do warunków jazdy w wyniku czego samochód wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewa i dachował. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Z miejsca zdarzenia 32 latka została zabrana karetką do szpitala. Podróżowała sama.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Kobieta odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us