Logo
Wydrukuj tę stronę

Wielącza: Zderzenie ciężarówki i dwóch osobówek

foto: Policja foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek na drodze krajowej nr 74 w m. Wielącza. Uczestniczyły w nim dwa pojazdy osobowe i ciężarowy Man. Do szpitala trafili kierujący osobówkami.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem fiat, 66-letni mieszkaniec Zamościa poruszając się drogą krajową nr 74, uderzył w tył pojazdu Audi, którego kierująca zatrzymała się z zamiarem skrętu na stację paliw. W wyniku zderzenia, auto którym kierowała 28-letnia kobieta przemieściło się na przeciwny pas ruchu, uderzając w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy Man - informuje Joanna Kopeć, z zamojskiej jednostki policji. - W wyniku zderzenia kierujący pojazdami osobowymi z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Na szczęście skończyło się na niegroźnych potłuczeniach. Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie rozwagi na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl