Reklama
Reklama

Dachowanie w Lipinie Starej

foto: Policja foto: Policja

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak Volkswagen którym kierowała 27-letnia kobieta zjechał do rowu i dachował. Wypadek miał miejsce w niedzielę w m. Lipina Stara, w powiecie zamojskim.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 9:30 w miejscowości Lipina Stara.

- Z ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia mieszkanka gm. Skierbieszów na zakręcie straciła panowanie nad volkswagenem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu doprowadzając do dachowania pojazdu. Wspólnie z 27-latką autem podróżowało troje pasażerów. Jedna osoba z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Z uwagi na uszkodzenia policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu. - informuje Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze a w szczególności dostosowanie prędkości do warunków ruchu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us