Reklama
Reklama

Wyczuli marihuanę z pojazdu, który zatrzymał się przed rogatkami

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojscy policjanci mają nosa. Wyczuli zapach marihuany z pojazdu, który zatrzymał się przed zamkniętymi rogatkami kolejowymi. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Zwierzyńca podczas jazdy palił marihuanę. Młodzieniec w aucie miał ponad 30 gramów suszu z zawartością marihuany.

- Do zatrzymania 23-latka doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Zwierzyńcu. Kryminalni z Zamościa zatrzymali swój pojazd przed zamkniętymi rogatkami kolejowymi. Ich czujność wzbudziła wówczas charakterystyczna woń marihuany, która unosiła się w powietrzu. Jak się okazało zapach dobiegał z mercedesa, który stał przed pojazdem policjantów. Za kierownicą auta siedział 23-letni mieszkaniec Zwierzyńca. Młodzieniec wyznał mundurowym, że palił skręta z zawartością marihuany. Przeprowadzone badanie potwierdziło obecność narkotyków w organizmie 23-latka. Jak się okazało w podręcznym bagażu 23-latek posiadał ponadto dwa opakowania z zawartością narkotycznego suszu. Łączna masa zabezpieczonego suszu wyniosła ponad 30 gramów. - informuje Joanna Kopeć, z zamojskiej jednostki policji. 

Pod zarzutem posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem będąc pod ich działaniem młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania i dowód rejestracyjny auta, którym się poruszał. Jak się okazało, pojazd od blisko roku nie posiadał ważnych badań technicznych. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us