Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.: Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z motocyklem. Wypadek zarejestrowała kamera [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Wyglądała bardzo groźnie. Kierująca pojazdem marki Ford wyjechała wprost pod prawidłowo jadący motocykl. W wyniku zderzenia nastolatkowie podróżujący jednośladem trafili do szpitala. Wypadek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim.

-Kierująca pojazdem marki Ford wyjeżdżając z ulicy Jana Pawła II nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Żwirki i Wigury motocykliście. W wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Wypadek został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. 18-letni kierujący jednośladem oraz jego 17–letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. 36-latce z Łodzi, która kierowała pojazdem nic się nie stało. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informują policjanci.

Kobieta za swoją nieostrożną jazdę będzie odpowiadała teraz przed sądem. Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us