Reklama
Reklama

Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę

foto: Policja foto: Policja

Ciągnik rolniczy zjeżdżając ze stromego wzniesienia przewrócił się i przygniótł kierującego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas użytkowania sprzętu rolniczego.

Do zdarzenia doszło w Szczebrzeszynie.

- Dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o tym, że mężczyzna wykonujący prace polowe został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. O własnych siłach zdołał wydostać się z kabiny przewróconej maszyny, jednak potrzebował pomocy służb ratunkowych. Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło w czasie, gdy 57-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn, który kierował ciągnikiem rolniczym m. Massem Ferguson wraz z dwiema przyczepami wypełnionymi zbożem zjeżdżał ze stromego wzniesienia. Ciągnik przewrócił się na bok, a mężczyzna został uwięziony w jego wnętrzu.Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła 57-latka do szpitala. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia.

1 komentarz

  • Arttttt
    Arttttt sobota, 27 lipiec 2019 10:44 Link do komentarza

    Dwie przyczepy z nakładkami do takiego ciągnika, w dodatku po jadąc po skoszonej słomie to oczywiste proszenie się o kłopoty. Z napędem 4x4 zastanawiałbym się czy da radę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us